UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 3171401
*
nr 317 1401
Väggpendyl
Förgylld, H.53
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:35
*
Väggpendyl
nr 317 1401
Väggpendyl
Förgylld, H.53
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2004 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
6411 Lodur
1800-tal, metall. Höjd: 24 cm. Bredd: 20 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:35



